| DeeaDyy a întrebat:

Hei! Imi puteti pune niste provocari pe care sa le fac cu prietenii? (gen: provocarea cu scortisoara, gheata si sare etc.) :3

2 răspunsuri:
| MymyMihaela a răspuns:

Sa se deseneze pe juma' de fata cu markerul permanent, sa se invarta de 10-15 ori si dupa sa mearga in linie dreapta, sa ia un bidon cu apa si sa ude pur si simplu pe cineva de pe strada, sa samance o ceapa ca pe un mar...Nu mai stiu. laughing

| PiersicutaCoral123 a răspuns:

Pai, cred ca stii toate astea de la Tequila VideoBlog! Uite, vara trecuta am facut si eu provocari cu prietenii si am primit o provocare de a ma pieptana cu o perie de covoare in centrul orasului! Sper ca ti-am fost de folos! Funda?