| roxx_5565 a întrebat:

Heilaughing
incercam sa ma joc lady popular
si scrie la scopuri sa ma joc turnurile din hanoilaughing
si nu stiu ce trebuie` sa fac la joc:d
ma ajutati?
ce tb sa fac?batting eyelashes
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Pai daca ai ajuns la lvl la care ai ca ascop sa joci turnurile hanoi, ai stii deja, pentru ca e la un lvl... avansat ca sa zic asa

uite un video, ca sa iti faci o idee cum se joaca!

http://www.youtube.com/watch?v=N9m_l4cqcTY

bafta!

14 răspunsuri:
| anamaria91 a răspuns:

Trebuie sa muti toate piesele din mijloc ori in stanga ori in dreapta in formatia in care sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am cont pe lady popular. te pot ajuta.trebuie sa muti piesa 1 la stanga sau la dreapta. piesa 2 trebuie pusa in partea opusa. apoi piesa1 trebuie pusa peste piesa 2. apoi piesa3in partea opusa. piesa1 trebuie pusa pestepiesa4, piesa2 peste piesa3 piesa1 peste piesa2 si tot asa.succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube eu l-am facut de acolo si acum pot sa-l fac singura si app cu mastermind care e trebuie nu reusesc sa gasesc solutia iar cea de pe youtube nu mere ast un rasp mersi :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa incerci sa muti toate cuburile pana turnul este pe alta gaura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci in asa fel in cat sa muti toate cercurile alea pe o alta bara in afara de cea din mijlok.eu stiu sa le fac si la nivelul greu.big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la jocuri si joci turnuri hanoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa pui cate un cerc unu peste unu da sa fie in ordine si pune-i in ce parte vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa muti tot turnul ala pe un alt loc. ca stii ca e in mijloc ei tu trebuie sa il muti de exemplu in stanga sau in dreaptawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tr sa muti gramada dar nu poti muta decat bucata de deasupra de fiecaredata daca nu te descurci da-mi mesaj in joc Gabitza001

| andtreeaandreutza a răspuns:

Buna am si eu cont pe ladypopular :
trebuie sa muti piesele din mijloc in stanga sau dreapta dar nu poti sa pui decat de la mic la mare in ordine ca sa poti trece

| andtreeaandreutza a răspuns:

Buna am si eu cont pe ladypopular :
trebuie sa muti piesele din mijloc in stanga sau dreapta dar nu poti sa pui decat de la mic la mare in ordine ca sa poti trece || big grin funda te rog mult de tot pup

| St3fy999 a răspuns:

Cum te cheama in lady popular? am vazut ca ai ales un castigator si am zis sa nu mai iti expilc ce lv esti?