| alisscrazy a întrebat:

m-am inregistrat pe lady popular am lv 3 dar nu stiu cum sa trec la lv 4 imi trebuie un iq de minim 75 si eu am abia 61 merg la bibloteca dar imi da foarte putin 0.2 sau 0.3 si vreau mai multi bani mai am decat 500 dar jocurile nu le pot juca pentru ca sunt prea grele nu stiu sa joc sudoku greu :-((sau turnurile si hanoi greu stiu decat duelul de moda si razuieste a da si concentrare laughingnici conecteaza punctele nu stiu iar prajitura norocoasa este stupid nu inteleg ce trebuie sa faci vreau mai multi bani a da si unde pot gasi buticul misterios? tonguecine da un raspuns complet fundita poooopkiss

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Buticul misterios este la Mall. Dai acolo pe sageata aceea dreapta sau stanga si ti-l da. Poti afce iq jucand acela cu liniutseEste foarte usor si iti da 0. 5 pe zi.Chetia ete sa faci tu cat imi multe patratele. Da acolo la "Ajutor!" Te va ajuta ...asa eu iti explic, dar tu nu vei intelege in niciun caz. Iq este greu de facut. trebuie sa lucrezi in fiecare zi, ca sa il ai mare. La inceput iti pierzi rabdarea, dar apoi nu o sa fie greu. La levl 4 trebuie sa strangi 4000 de puncte(incepe de pe acum). Fusta acea cu o floare (parac costa 500$) si altele.Deci incepe de acum, ca pe viitor sa ai ceva. Nici eu nu joc toate acele mini-joculete. Nu joc sudoku si nici simon spune(la ala ma plictisesc groaznic )
MuLThA bAftHa!batting eyelashes