| LifeisBlack a întrebat:

Hei. La vara am sa merg cu avionul. Nu am sa merg mult. 30 de minute. Merg pentru prima oara. Intrebarile mele sunt :

Daca imi va fi rau ce trebe sa iau sau sa fac?

Ce sa fac ca sa nu ma plictisesc?

La voi cum a fost? (Daca ati fost)

P.S Nu ma voi duce singura pentru ca sunt minora.

Thanks daca imi raspundeti

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Daca ai raul de inaltime, sa iei o bomboana mentolata, dar te vei obisnui cu avionul de cate ori vei putea merge! Nu cred ca te plictisesti in avion pentru cele 30 de minute de calatorie, dar sa iei cu tine o revista frumoasa ca sa le citesti sau sa dezlegi o revista de integrame pentru incepatori! Zbor usor si calatorie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti este rau ia-ti ceva medicamente si apa la tine!
Nu trebuie sa te plictisesti deoarece te uiti pe geam sa vezi cum se vede imprejurimile de sus... poti sa te joci carti cu cine te insoteste...
Am fost de 3 ori cu avionul si nu m-am plictisit....imi place mult cu avionul

| Apac a răspuns:

Uita-te pe geam, nu-ți fie frica, iar daca ți se face rău, bea niste Coca Cola (cofeina reduce greață, cât timp e rece si se consuma cu guri mici). Daca ți-e foarte rău vomita in punga, iar apoi senzația va trece.

| radu5691 a răspuns:

In 30 de minute nu se poate intampla nimic... nici chiar sa te plictisesti, mai ales ca esti la primul zbor! Daca zbori noaptea poti asculta muzica la casti sau poti citi ceva usor. E ok stai calm 30 de minute nici nu simti cum trec!

| LolOmgWtf a răspuns:

1Nu are cum sa-ți fie rău însă e posibil sa te doară urechile din cauza presiunii.

2Nu o sa te plictisești o sa fi foarte captata de avion durează 10 min sa decoleze și 10 sa aterizeze. Mai ales ca pe drum o sa fie stuardeze care îți vor servi sanckuri contra cost de sigur. Te poți uita prin cataloagele de parfumuri/sanckuri de pe avion.

3Am fost cu avionul de multe ori, nu îmi e rău sau ceva, e ok.

Funda? :*

| Tabacaru_Rares_2001 a răspuns:

Nu iti va fi rau pentru ca este putin 30 de minute si de plictiseala nu stiu ce poti face dar o sa treaca repede 30 de minute.

| Tabacaru_Rares_2001 a răspuns:

Nu te vei plictisi si nu iti va fi rau deoarece este putin timp 30 de minute