| ?! a întrebat:

Hei. Mai sunt 2 luni si vine vacanta de vara \:d/. V-ati facut planuri? Stati in tara sau plecati in alte tari? Eu s-ar putea sa merg in Turica la Kusadasi love struck. Ce lucruri v-ati lua cu voi daca ai pleca in alte tari happy?

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ce poate fi mai frumos decat o chitara si-un munte?

| Razvan a răspuns:

Munca, nenica la vara. S-au dus planurile mele de vacanta la tarahee hee
Ma angajez pe timpul veriiwinking

| Vizitiul a răspuns:

Eu nu plec nicaieri, si la noi in tara exista piesaje frumoase, care merita vizitate. Mi-as lua micii si berea!

| Black_Cherry a răspuns:

Abia astept vara :X poate merg in grecia daca nu merg la mare la noi.

| Aliyaa a răspuns:

Pai haine, telefonul, mp3...multe aproape toata casahee heeabia astept sa vina vacanta, eu cred ca o sa merg la Nisipurile de Aurlove struck

| Giuly_3112 a răspuns:

Japonia

| Anonimusss a răspuns:

Greciaalove strucklove struck:X pai telefonul, aparatu de fotografiat, laptoplove struck si haine multe...si restul daca mai imi trebuie cevalaughing mai si cumparlaughing

| Crisu_8081 a răspuns:

In Turcia e super! Eu am fost in Antalya acum destui ani. Ti-ai ales bine locatia, oricum.Eu nu stiu daca imi voi putea lua liber de la munca, deci in cel mai bun caz ma duc pe litoralul romanesc.( naspa, stiu!) Tin minte cand am fost in Grecia acum 3 ani si pot spune ca mi-am luat toata casa cu mine laughing si inca mai uitasem cate ceva pe-acasa.

| Fury a răspuns:

Si eu am fost la Kusadasi in Turcia. Merita vizitata e asa de frumos, hotelurile sunt ft bune si apa e mistoo!
In legatura cu ce sa itit ia: Deci haine, pijamale, jenjerie, prosoape, spaun, pasta si periuta de dinti, machiaj daca folosesti, pieptene, jocuri, tel, incarcator de tel, costum de baie, prosop mare pentru sters si stat pe sezlong daca au d-astea pe plaja, sampon.
ceva de genu
Bafta. Distractie placuta

| Nuuu a răspuns:

Ce se lauda lumea pe aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu plec la paris:Xiar dupa in italia:X

| Maria_6569 a răspuns:

Si eu merg in Turcia si nu vreau :-s

mi-as lua in primul rand aparatul foto =p~.
si mai departee nu stiu, vad money eyes, ceea ce`mi trebuie