| Amy555 a întrebat:

Hei. Maine incepe scoala sad Nu vreau! crying Voi sunteti pregatiti? PS. Stiti cumva daca mai avem vacanta de Paste? Daca da, cand? Va rog ziceti-mi si mie happy

Răspuns Câştigător
| Dianaioana79 a răspuns:

De pe 1 mai pana pe 7 mai suntem liberi.

| ゼロの a răspuns (pentru Dianaioana79):

Aaaa si mergem la scoala pe 29 si 30? adica luni si marti, iar de miercuri e vacanta?
Nu mai bine ne dadea toata saptamana?

6 răspunsuri:
| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

O să mai avem o vacanță de pe 1 până pe 6 mai inclusiv.

| Xtadelo a răspuns:

Normal ca nu vreau sa inceapa scoala straight face

| Xenya a răspuns:

Buna!
O sa mai avem zile libere intre 1-7 mai.
O zi buna!

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Buna! Avem o mini vacanta de Paste de pe 1 mai pana pe 6 mai inclusiv. Bafta la scoala!

| Sergiu_Moldovan_1999 a răspuns:

Eu sunt pregatit de scoala. si da avem vacanta de paste din 1 mai pana'n 7