| chiftelutacrocanta a întrebat:

Maine incepe scoala mai scolari.V-ati facut temele si ghiozdanele? Sunteti pregatiti de scoala?

12 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Iti detest asa tare intrebarile. Salut

| T0T a răspuns:

Momentul ăla când ești la facultate și te doare în plă.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Asa e, dar nu mai e mult pana pe 1 sau 3 octombrie.

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

E destul pentru mine. Dacă mă gândesc cu o lună înainte că nu mai e mult deja s-a dus și vacanța laughing Mă voi gândi la asta în ultima săptămână, până atunci mă simt bine și mă bucur din plin de vacanță.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Si eu fac la fel, dar oricum abia astept sa vina urmatoarea vacanta de vara laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Chiar imi pare rau pentru cei care trebuie sa se duca maine la scoala sad
Eu mai am pana pe 1 octombrie, sau pe 3 octombrie.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Pai tu ce clasa esti?

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Tu esti si mai norocos decat mine. Eu mai am 2 ani de facultate si inca 2 de master.

| JetBlueJet a răspuns:

O,doamne.In fine eu raspund azi.(Care este mainele tau).
Eu de abia asteptam sa plec la scoala.M-am trezit la ora 6 dimineata si n-am mai reusit sa dorm. Cand am plecat pe usa m-am uitat la mama care era in bucatarie si am tipat "Daaaaa! in sfarsit plec la scoala!". Stii ce frumos este cand te reintalnesti cu colegii si va imbratisati cu totii.Mai ales dupa o vacanta de vreo 3 luni care parca v-a apropiat si mai mult.

| DryIce a răspuns:

Nu zi ca imediat imi fac ghiozdanu si intru prin efractie in scoala zic sa sunt si eu elev =) oare cati ani primesti ca te dai drept elev? faine vremuri oricum.