| c8cilu a întrebat:

Buna seara TPU! happy am s-i eu o intrebare nu stiti cand se incepe scoala? in 7 mai sau 8 mai?big grin (vacanta de Paste)

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Incepe pe 7, din pacate si din nefericire.

| c8cilu explică (pentru TeoPT):

Din pacate si tot din nefericire ...am sa fac faza cu markeru rosu cu petele pe fatabig grin dar din fericire FUNDA!big grin

6 răspunsuri:
| Cookie28 a răspuns:

Marti

| Iubibilăă a răspuns:

Buna.
Vin din viitor si spun ca marti incepem scoala iar joi stam acasa ca este ziua parlamentului.
Ha, ha, ha.

| Gahbryella a răspuns:

Ei da trist dar adevarat scoala incepe pe 7 mai scuze "inchisoarea"laughing

| MicutzaThaPapusha a răspuns:

Pe 7 mai. big grin

| sk8erGurlRuxy a răspuns:

Pe 7 mai (marti).sad cam devreme laughing