| liceu a întrebat:

HEI. Mi-am facut cont pe addmefast si nu stiu cum sa fac sa obtin like0uri pe facebook la o pagina. cum trebuie sa fac. pas cu pas. p.s. ii pe engleza. imi trebuie mai multe puncte sau?
Funda pentru raspunsul care ma ajuta

7 răspunsuri:
| papushicata14 a răspuns:

In stanga sus iti apare un chenar mic verde unde scrie add site/page, dai acolo si iti apare:
TitlesadPui si tu niste numere dar fara virguli, puncte sau de astea pentru ca nu accepta)
Site/Page URLsadPui link-ul paginii)
La total cliks si daily cliks dai onn apoi apesi pe save si vei incepe sa primesti like-uri.
Daca vrei sa obtii puncte in stanga iti apare un sir si vei gasi Free Points si alegi una dintre cele care sunt in josul ei.La Facebook like dai like la pagini, la Facebook post like dai like la postari, etc...
Si astfel primesti puncte. Sper ca ti-am fost de ajutor :*
Funda?

| Davidalx a răspuns (pentru papushicata14):

Nu ma lasa sa bag url-ul ala ..am bagat linkul de la fb meu si link-ul de la poza mea si nu imi da voie sad

| papushicata14 a răspuns (pentru Davidalx):

Pui doar link-ul pozei...iar daca e poza sau postare dai acolo la Facebook Likes pe sageata care arata in jos si dai la Facebook Post Likes :*

| Camelya_Pasca_1990 a răspuns:

Daca te rog imi faci si mie un cont si iti spun eu cum da-mi contul tau si o sa fac cate like-uri iti doresti la acesta pagina...Repede!

| MasterX a răspuns:

Salutare, vand cont de addmefast cu 20.000 de puncte. Cu ocazia asta nu va mai doare capul!