| Mariiia_4884 a întrebat:

Hei, mi-am luat un LG gt505, imi place, dar. am facut niste poze pe el.si vreau sa le descarc. Cand bag USB. ul in comp imi spune asa tonguelay,
Import Pictures and videos, Open folder to view files, si alte chestii. Cand intru la MY COMP.imi apare acolo in G, dau clik si imi apare Games si Aplic. nu imi apare nimic din telefoncrying cum pot descarca pozele? fundita va rooog.sad!

3 răspunsuri:
| BoierBibescu a răspuns:

Poate s-au salvat pe memoria telefonului. si iti citeste numai de pe card. baga din nou usb si da import pictures!

| Hibriiiid a răspuns:

Trebuie sa apesi pe Open my files.Si gasesti acolo.Incearca! Daca nu merge contacteaza-ma!

| Mariiia_4884 explică:

Cand dau import pict. imi da pozele care le.am pus din comp.pe tel"crying((((