| heyhey a întrebat:

Am Samsung galaxy s4 cu android 4.3, si eu am vrut sa imi ascund cateva poze asa ca am mers la 'my files' si am redenumit 'pictures' cu '. pictures'. Dupa aia am facut cateva poze si mi-a aparut un nou folder 'pictures'. Asa ca am vrut sa redenumesc folderul cu '. pictures' si din greseala l-am sters. Ce sa fac ca sa imi recuperez pozele? Am incercat cu tenoshare si alte programe dar nu am reusit. Va rog sa ma ajutati! Am avut niste poze foarte importante.

2 răspunsuri:
| edi1098 a răspuns:

Sa stergi din greseala!? Esti genul Doriti sa va vindeti casa pe 5 lei? SI la tine Daaa. mai ales ca te intreaba doriti sa stereti... Nu stiu daca mai ai cum.Bafta!

| heyhey explică:

*Si da, din greseala pentru ca am vrut sa sterg doar o poza*