| puf1992 a întrebat:

Hei?! o prietena de-a mea m-a intrebat cum pot sa devin animatoare sunt curioasa si eu?! cum poti sa devii o animatoare (la cantareti de ex) nu in cluburi!? se castiga bine?!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu cum, devi o panarama si o sa ajungi sa dansezi, altfel nai sanse, slabe sanse. asculta de baiatu! ti-am zis pe fata, nu o ard cu blaturi.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Daca esti o buna dansatoare si tratezi cu nonsalanta dansul in haine sumare in fata publicului,esti perfecta pentru a deveni amatoare! Si alaturi de cantareti si in cluburi.Din punct de vedere financiar, da, se castiga bine!

Întrebări recente