| maya_1225 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa devin animatoare la vara pe litoral intr-un club? orice detaliu e bine venit, vreau sa stiu tot despre meseria asta si parerile fetelor care st animatoare.cat se castiga intr-o luna? fara mistouri. funda

Răspuns Câştigător
| DJRapT0r a răspuns:

Sunt fiu tatalui e patron si stiu cat se castiga. Daca se castica bani se poate da 10 mil, 9mil, chiar si 12mil in functie daca le placewinking funda ai promiswinking

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De ce nu pleci in Italia la vara! Castigi in jur de 2000 euro pe luna (cazare asigurata)!

| maya_1225 explică:

In cat timp? cat se castiga pe weekend?

| maya_1225 explică:

In cat timp 10 mil? cat se castiga pe weekend?

| RoxMuffins a răspuns:

@Florian_Bobi_Vasile_1989, vezi că domnu' Florian te duce la prostituţie
! Nu te încrede în toţi cretini de pe internet şi din înafara internetului, caută tu prin cluburi anunţuri. Din cate ştiam eu trebuie sa iei cursuri de dans ori sa fi făcut balet. Eu aş vrea să mă angajez animatoare în timp ce voi merge la facultatea de drept, si vreau să mă angajez ca animatoare deoarece se câştigă bine şi îmi place să dansez, arăt şi bine la corp. Nu este o meserie pe care să o practici o viaţă de aia vreau să fac drept, când nu mai merge cu dansul mă duc ca avocată sau jurist ( nu m-am hotărât ). Trebuie să mai faci ceva înafară de dans, ai să ajungi la 40 ani si nu te mai vrea nimeni că ai riduri sau alte chesti.

| Florian_Bobi_Vasile_1989 a răspuns:

Tear interesa sa devi animatoare intr-un club in grecia contractul se inkeie pe 6 luni salariul este de 1000 euro clubul este format doar din fete din Romania fiecare bautura pe care o consumi cu clientul are preturi diferite iar tu iei jumatate din cat costa dk doresti contactezama la nr. 0762164670 in afara de dans si consumatie nu se mai face nimic iar eu raspund de fiecare fata care se angajaza