| lorycika a întrebat:

Buna ma numesc andreea! am si eu o rugaminte pentru cei care ma pot ajuta...imi dorec foarte mult sa devin animatoare dar am nevoie de inca o fata sau un baiat cu care sa formez o echipa cu mine.eu am mai dansat ca animatoare in cluburi si stiu sa dansesz chiar foarte bine...deci? cine e interesat, astept raspuns!

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa dai un anunt intr-un ziar in orasul in care esti!
sunnt ziarele care apar zilnic cum e in oradea"jurnalul bihorean" sau in cluj "piata", etc
pui anunt acolo la locuri de munca si astepti!
pentru ca sunt multe fete care cauta asa ceva pentru ca e o "meserie" banoasatongue

| lorycika explică (pentru AlinaaAli):

Da dar eu m-am gadit sincer ca ...internetul e mult mai accesat decat un ziar si aici voi avea mai multe sanse de a imi raspunde cineva intr-un timp mai scurt.happy

| deskone a răspuns:

Eu sunt interesat

| lorycika explică (pentru deskone):

Un id de mess sa vb...

| deskone a răspuns (pentru lorycika):

Sebi_bossu_nr10