| Assassins a întrebat:

Hei salut, am downloadat GTA San Anreas, l-am instalat tot etc, cand dau sa il instalez zice asa:
*There is not enough space on install the option(s).
*Please free up some disk space or modify your selection.
Ce sa fac? Dau funda pls ajutati-ma. A dau si ID meu:manzat.ionut@yahoo.com.

9 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Nu ai loc suficient pe hard- disk, mai sterge din ele...( n-am inteles prea bine la ce te referi ca ai zis ca dupa ce l-ai instalat si i-ai dat sa se instaleze ti-a apraut asta)

| nuamPleaca a răspuns:

Numai ai loc pe hard happy
Incearca in D, iar daca nu, formateaza acea partitiewinking

| Assassins explică:

Dar am loc in pc

| Assassins explică:

Da am loc pe hard am loc dar nu imi merge cand mi se incarca jocu imi zice sa il salvez iarasi dau ok si nu merge imi zice ce am scris acol sus cu *

| Assassins explică:

Da am loc in PC

| xlmpq a răspuns:

Mai sterge din calculator

| camionagiull a răspuns:

Te ajut euwinking

| mrclaust a răspuns:

Nu ai destula memorie... mai elibereaza calculatorul.

| gosh0108 a răspuns:

Trebuie sa mai stergi din documentele care nu iti mai trebuie si apoi mai incearca o data