| Assassins a întrebat:

am downloadat GTA San Andreas si l-am instalat, instalez daemon tools, apoi dau pe setup next next next il salvez se incarca si iarasi imi da sa il salvez il salvez tot acolo si nu merge de ce oare (dau funda)dar ajutati-ma pls.
A zice asa:
*There is not enough space on install the option(s).

*Please free up some disk space or modify your selection.
P. S:Am loc in PC.

Dar nu merge nici in E sau C numa in D si daca dau iarasi sa salvez in D nu merge dc?

Răspuns Câştigător
| Stelistul a răspuns:

Oi avea tu loc dar trebuie sa ai si destul.Incearca un alt DisK LoCalhappyhappyhappy

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Ori instalu e prost (cand il dai pe partitia d unde ai loc se reseteaza pe partitia c) ori nu ai spatiu pe partitia d. 4. 7 GB of free Hard Disk space for a full install. 3. 6 GB of free Hard Disk space for a minimal install

| sergiu2525 a răspuns:

Trebuie pus in partitii in care ai NTFS si NU FAT32, de ex la local disk C, dai proprietati si te uiti la file system, incerca E sau D, iar daca nici asa, poate fi de la joc...

| cineva1992 a răspuns:

Nu ai memorie instaleazal si tu in :d/ sau e:/ unde ai tu memorie mai multa!

| RED_2646 a răspuns:

Sall nu ai memorie destula acelasi lucru am patit eu cu gta 4 incearca sa faci si tu luc pe acolo si imcearca iar bafta!