| skyYle a întrebat:

De Ce Nu Mai Pot Instala Mess-ul Am Instalat Windows Xp Home Edition Si Nu Mai Merge! Cand Dau Next Imi Apare:not enough free disk space to complete the installation. Please Clearat least 100mb of disk space and try installation again or use Yahoo! Messenger For the web (no downland or install required.Deci Ce Pot Face ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| abyssaria a răspuns:

Sa eliberezi spatiu pe C sau sa-l instalezi pe alta partitie ( D sau ce alta partitie mai ai tu)

2 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Sa eliberezi spatiu pe C sau sa-l instalezi pe alta partitie

| ConducereaLumi a răspuns:

Sa-ti mai dezinstalezi din apk big grin