| Ţăpeşu a întrebat:

Hei,salut. Era un truc in care faceai mai multe combinatii si in final iti iesea numarul tau de telefon (nu ala in care adugi grupuri de cifre din numarul tau de telefon, ci numere aleatorii sau ceva de genul). Cum as putea sa-l fac?

5 răspunsuri:
| Ţăpeşu explică:

O să-ţi dau fundă. După o să şterg întrebarea. Nu-s aşa de prost.

| Ţăpeşu explică:

Momentat mă uit printre răspunsurile tale. Cerşetor de funde afurisit.

| Commandoo a răspuns:

Bravo e doar calcul matematic dar cu asta ne ocupam noi cu mentalismul e un calcul matematic si daca nul sti nu poti face trucul asa ca daca vrei facem cum am zis atunci daca nu Nu!

| Ţăpeşu explică (pentru Commandoo):

Zici ca ai 30 de ani? De unde atatea greseli de exprimare?

| Commandoo a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Am 37 de ani si gresesc findca am doar sase clase am fost la prahova a fost revolutie si nu puteam sa fac mai mult de 6 clase!