| dfsergdrg a întrebat:

Hei salutt!

cum pot sa imi bag prieteni pe facebook it girl(astept raspunsuri de la fete)de ce? pentru ca stiu ca sa iti faci iubit trebuie cati are el deci repede mersi anticipat si dau funda(nu la primul raspuns neaparat)

1 răspuns:
| Elena_Oana_1997 a răspuns:

Cel mai frumos e sa gasesti o iubita intr-un mod deosebit.Nu pe retelele de socializare.Adica daca o sa te intrebe copii "tati cum ai cunoscut-o pe mami?"si o sa raspunzi pe facebook, nu prea o sa fie ei mandrii. Funda?