| candialexia a întrebat:

Cum imi fac prieteni pe facebook pe it girl(ma asyept la raspunsuri de la fete rolling on the floor) pentru ca nu stiu thinking pentru ca stiu ca iti trebuie prieteni casa ai iubit de ci nu iubiti k :-P

cine vrea sa comenteze nu comenteaza deci gura don't tell anyone
dau funda hai repede

2 răspunsuri:
| Mihaela5634 a răspuns:

Si eu azi am aflat cum, si am un prieten. in primul rand trebuie sa ai 4 prieteni pe it girl, apoi dupa ce ii ai, dai click pe baiatul de care iti place si dai click pe "flirt" apoi, el te va intreba daca vrei sa fiti impreuna, apoi tu dai pe "yes" sau "ok", depinde. atat

| Sidau_Denisa_1985 a răspuns:

Eu am facebook si joc si it girl tie cum tie facebook ca sa fim prietene?