| Mirunika123 a întrebat:

Hei! Stie cineva un nume de profil de facebook cool?

Răspuns Câştigător
| ClaraLove a răspuns:

Pai ai putea incerca: D-soara draguta; Miruna cea scumpa, Doar o fată, Miruna si atât, O fată cu un nume, Aici cea mai buna innotatoare sau incearca aici http://fsymbols.com/

12 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Copii,copii,nu mai suntem pe hi5.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Numale tau! Stiu ca ti` se pare plictisitor, dar crede-ma este cea mai buna idee happy. Multor persoane li se face greata cand vad pe facebook un nume gen "Frumusica Baah` " loser [ printre persoanele alea ma numar si eu oh go on ] Nu mai suntem pe Hi5 sa ne punem nume aiurea raised eyebrows. Mie cel putin mi se pare STUPID happy! [acum poate ai tu mai putini ani ca mine, dar fii desteaptawinking ]

Succes!

| Mirunika123 explică (pentru TraficDeMentosane):

As vrea eu. Tata nu ma lasa sa imi pun numele adevarat. sad

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru Mirunika123):

Pai asta este altceva atunci thinking Sorry, atc nu te pot ajuta... sper sa gasesti un"nume" atunci happy!

| OnnyMady a răspuns:

Cati ani ai?

| Mirunika123 explică (pentru OnnyMady):

Am 12 ani, am 36 de kilograme, sunt foarte buna la gimnastica si la innot. AAA, si ma cheama Miruna

| ClaraLove a răspuns (pentru Mirunika123):

Care e inaltimea ta?

| Mirunika123 explică (pentru ClaraLove):

Am 160 de cm

| Cristianne a răspuns (pentru Mirunika123):

Acum o lună aveai 10 ani și 48 de kg.

| Mirunika123 explică (pentru Cristianne):

Acea intrebare a pus-o sora mea care s-a prostit pe contul meu de TPU si de facebook eu am fost la mare si voi merge la munte

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Depinde daca vrei sa iti faci un nume in legatura cu numele, comportamentul, fizicul tau sau doar sa pui un nume acolo!

| dragalexe a răspuns:

Iepuryka Pokemonn