| Thedarklightofthemoon a întrebat:

Hei! Stiti un pistol cu lipiti de calitate care sa ajunga maxim pana in 100.00 lei?

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Ala cred ca e ciocan de lipit. Pt 100 de lei gasesti un ciocan de lipit bunicel, iar daca vrei pistol de lipit, poti gasi la unele targuri pistoale romanesti Radioprogres sau poloneze. Nu recomand cele chinezesti, desi pentru ce vrei tu isi face si ala treaba.

| Thedarklightofthemoon explică:

De obici se foloseste la diy-uri si pe aceasta pagiba de Facebook 5-Minute Crafts