Salutare, prieteni!

Ce pistol de lipit cu fludor recomandati?
Tinand cont ca pe piata exista foarte (foarte!) multe produse deosebit de slab calitative, prefer sa scot un ban in plus dar sa stiu ca detin un produs de calitate. Aloc un buget maxim de 250 RON pentru un astfel de pistol si astept cu drag recomandarile voastre.
Tin sa mentionez ca doresc sugestii de la persoane care detin modelul recomandat.
Multumesc!

Răspuns Câştigător

Mulțumesc de recomandare.
De cât timp deții modelul si cate lucrari ai efectuat cu el până acum?

| darrio2007 a răspuns (pentru UnknownDude1x):

De un an. Dar il folosesc ocazional.

Multumesc frumos pentru sugestie!
Sanatate!

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și ăsta - din link - e de fițe la fel ca și intrebarea ta dealtfel

https://www.emag.ro/......DD8KX7BBM/

"Fițe" are cineva in momentul in care se zgârcește și cumpără cu 30-40 RON o porcărie de pistol de lipit, iar acesta ia foc la propriu in primele minute de primă utilizare.

Deții modelul recomandat? Dàcă da, de cat timp si cam câte lucrări ai efectuat cu el pana la momentul postării acestui răspuns?

| sierra1 a răspuns (pentru UnknownDude1x):

Cu plăcere!

"De cât timp deții modelul si cate lucrari ai efectuat"

care-i relevanța, că nu ințeleg de nici o culoare! Și asta mă duce din nou cu gândul la primul răspuns

Scuza-ma, dar dumneata si intelegi ceea ce citesti, sau pricepi la sfert sau deloc?
Intrebarea mea continea mentiunea: "Tin sa mentionez ca doresc sugestii de la persoane care detin modelul recomandat."

Daca nici acum nu pricepi relevanta, pot oferi explicatii suplimentare pana cand, eventual, o sa pricepi.

| sierra1 a răspuns (pentru UnknownDude1x):

Repet: fițe ieftine fără acoperire in practică.
Măcar știi care-i mânerul sau partea care se incălzește?

Buna seara, "sierra1".

Bineinteles ca stiu, pentru tine nu este cat se poate de logic ca (,) cunosc, in contextul in care am cerut sugestii legate de aceste tipuri de produse? Din nou, precum la cealalta intrebare la care ai insistat sa te faci de ras, tii cu dintii sa continui acelasi trend (acela de a te face de ras public, in cazul in care nici asta nu pricepi - incerci sa iti transmit ca te faci de ras) si aici.

Te rog sa analizezi faptul ca adresezi (sub o tentativa slabuta, ce-i drept) o intrebare care nu are logica in contextul in care eu initial am cerut recomandari despre o gama de produse. Din moment ce eu cer deja recomandari despre aceasta gama, este cat se poate de logic ca (,) cunosc si functionalitatile generale ale produselor din aceasta gama.
Pricepi acest aspect, sau doresti un desen tehnic?

Again, te rog sa constientizezi ca ai o problema, persisti in aceasta problema si in continuare nu faci altceva decat sa te faci de ras.

Multumesc pentru raspunsuri.