| IrinaMihaela15 a întrebat:

Hei! Sunt mutată de 3 ani în București și nu am apucat foarte bine să cunosc orașul. Îmi poate da cineva niște trasee pe care să le pot parcurge la pas sau pe bicicletă (vara, desigur), pentru a putea cunoaște cele mai frumoase părți ale orașului? Gen să vizitez cele mai frumoase parcuri, muzee, cele mai bune mall-uri sau pur și simplu cele mai bune locuri de vizitat din București. Dau funda☺

Răspuns Câştigător
| Dracusoru222 a răspuns:

Mall-uri sunt destule Plaza,Afi Palace Cotroceni,Mega Mall Pantelimon,parcuri sunt la fel,o groaza Cismigiu,Herastrau, Moghioros, parcul de la unirii si in parcul de la Brancoveanu(ala e in Berceni), si in politehnica(se afla in cartierul militari)poti venii sa te plimbi cu bicicleta sau pe jos, poti sa vi sa joci fotbal sau tenis de picior.