| ANONIMAAA37 a întrebat:

Hei! Sunt tunsa in scari, dar as vrea sa imi fac cumva frizura(nu vreau sa o tund)ca sa se vada ca sunt emo

Răspuns Câştigător
| RagnarokR a răspuns:

Http://4.bp.blogspot.com/......-35788.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......f0c174.jpg

http://www.stylishwife.com/wp-content/uploads/2014/07/Emo-Hairstyles-8.jpg

dupa cum vezi, trebuie uie sa ai ul fel de breton pe o parte care sa iti intre in ochi sau sa ii acopere destul de bine. asta e una dintre caracteristicile persoanelor emo - sa fie misterioase, sa nu lase pe toti sa vada in sufletul lor, drept urmare au parul in ochi sauacopera ochii. de asemenea, in partea superioara trebuie sa fie mai mult par decat in partea inferioara, dupa cum vezi si in poza. mai cauti pe net daca nu ma crezi.
si in ultimul rand, ar fi indicat sa iti indrepti parul, nu sa fie pufait.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Google nu-l interesează dacă ești emo sau nu așa că du-te și caută acolo frizuri de emo.

| ALittleDeath a răspuns:

Esti emo? stii macar cu ce se mananca? Trezeste-te.

| justanotheralien a răspuns:

Nu cred ca esti constienta ce inseamna "emo". Eu de exemplu am fost emo. Dar nu purtam negru. Nu voiam sa ma bag in seama cu oameni ca "vaai, is emo". Esti "emo" daca chiar treci prin traume emotionale si patesti chestii care iti schimba viata, nu dacate tunzi de parca te-au lovit toate fulgerele, sa fumezi sau daca te tai. Nu asta inseamna emo. Iar daca nu ma intelegi... Poate ca nu ar trebui sa ai parte de acces la internet.

| Hmmmpah a răspuns:

Ca să se vadă ca ești emo, trebuie să te tai in primul rând pe mâini, iar părul ca sa fie de emo trebuie să iți acopere mai mult de jumătate de față, dacă nu, de preferat toată fața. fiindcă așa sunt persoanele emo, misterioase si interesante.

cel mai probabil o sa regreti peste cativa ani lol dar nu conteaza, fii tu insati