| ioana445 a întrebat:

Hei! Tocmai ce mi-am instalat sims 2, iar cand vreau sa-l pornesc merge un pic, pana se porneste si dupa se inchide fara sa arate vreo eroare sau ceva.Ce poate fi? l-am mai avut instalat si mi-a mers.

1 răspuns:
| dryft3r a răspuns:

Pai, poate fi ceva de la sursa de curent. Sau placa video. Nu stiu sigur. Poti lua in calcul si o eventuala eroare a jocului. Mie mi s-a intamplat asa ceva cu jocul Flat Out 2. Si tot nu am remediat inca situatia.