| FauK3 a întrebat:

AM o MARE PROBLEMA! Am downloadat The Sims Medieval... l-am instalat, si acum...cand il pornesc ajunge pana la loading dupa loading imi zice disk authorized failure si dupa imi da o eroare, cica despre cardul video(nu apuc sa citesc tot pentru ca dupe ca imi apare acea eroare se inchide extrem de repede), ce inseamna asta? Va rog daca stiti cum sa ma ajutati raspundeti-mi va implor! funda

Răspuns Câştigător
| alinapp12345 a răspuns:

Iti trebuie un crack, cauta in google - de exemplu : the sims 3 medieval crack sau the sims 3 medieval no cd, apoi o sa-l downloadezi, daca e crack, il vei copia in locul unde ai instalat joaca

2 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Ori nu ai placa video destul de buna ori mai trebuie un soft de la el(de la joc) sau incearca sa-l iei din alta parte...

| alexooox a răspuns:

Prima aia cu disk authorization e de la crack dar de la a2a s-ar putea sa fie de la placa video