| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

A vazut cineva filmul : Sweet November?
Mi l-a recomandat o prietena. Te face sa plangi?
Si ...as mai vrea niste filme la care sa plangi ...Gen: The last song, August Rush, Hachicko: A dog story
Multumessssc! >big grin

Răspuns Câştigător
| didiDia a răspuns:

Ca filme la care sa plangi recomand: The Notebook, Love Affair, Though None Go with Me, Love Story, Hachiko, Autumn in New York.

3 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Mie mi-a placut mult acest film (Sweet November). Depinde de cat de sentimental(a) esti, dar e posibil sa plangi la final. Vizionare placuta! (E film de dragoste.)

| foxsilver a răspuns:

Mai tarziu s-ar putea sa vrei sa-ti recomandam comedii, dar daca acum tu ai chef sa plangi, iti recomand"The notebook"si"One day". Sper ca ai si un set de batistute.

| aysha11 a răspuns:

E frumos filmul, depinde de starea de spirit pe care o ai si cat de mult te afecteaza. If only, A walk to remember(la filmul asta chiar am plans), Love and other drugs