| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Heeei! As vrea sa vizionez un film, siii...am cautat cateva filme cu adolescenti, despre certurile prostestihappy
Nu prea am gasit, stiti filme cu adolescenti care se iubesc, se cearta.
Sau filme gen LOL.
Filme dramatice despre dragoste gen: Remember me, I walk to remember, The last song, August Rush, Sweet november.
Multumesc;; )!

Răspuns Câştigător
| AnaCristinaN a răspuns:

Unul poate fi Bel-Ami.
P. S.tongueoti sa-l vizionezi la cinema.

| AnaCristinaN a răspuns (pentru AnaCristinaN):

Scz, dar cand am pus p. s. si doua punte si propizitia incepea cu p asa ca a iesit un emoticon.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru AnaCristinaN):

Nu'i nimic! Multumesc pentru raspuns. O sa iti ofer fundita si chiar o sa incerc filmul.

3 răspunsuri:
| albertstef a răspuns:

Da se numeste The Vampire Diaries este exat ceea ce doresti.winking