| raduqu a întrebat:

am bagat niste muzica pe un CD prin nero si s-a bagat ca trackuri iar acum vreau sa le sterg cum fac? am incercat sa dau delete dar imi da eroare cum le sterg?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poţi cu Nero 8!

| introduaicinumele a răspuns (pentru onasis1961):

Lol, daca nu te pricepi nu mai rapunde!

Se poate sterge cu aproape ORICE program de scris CD/DVD/BD-uri! Dar trebuie ca si diskul sa fie reinscriptionabil!

Cele reinscriptionabile scrie pe ele CD/DVD-RW (adica rewrite, adica reinscriptionabil).

PS: chair asa saracie am ajuns... 1 CD costa un leu maxim...

| onasis1961 a răspuns (pentru introduaicinumele):

Am uitat să-ţi spun, eu nu am încercat că nu am nero8.Un bun prieten mi-a spus că: nu conteaza ce cd e.Descarca Nero Express 8. baga CD in calculator si deschide nero. Apoi dai la data cd si in dreapta ai DELET. daca vrei schimbi numele CD-ului dai la burn si astepti apoi gata.

| onasis1961 a răspuns (pentru introduaicinumele):

Ai perfectă dreptate cu sărăcia:găseşti la ofertă 10 CD -6lei!

| introduaicinumele a răspuns (pentru onasis1961):

Poi da, cu banii de o shaorma isi ia omu CD-uribatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca CD-ul nu este reinscriptionabil, nu cred ca le poti sterge.

| adrew a răspuns:

Ia niste hirtie abraziva si roade discul, cred ca o sa se stearga