| anonim_4396 a întrebat:

Am o cartela frog de luan trecuta. Luna trecuta a mers netul foarte bine pana la un moment dat, a mers cam 2-3 saptamani. Azi mi-am reincarcat cartela cu gandu ca netul va merge iar dar nu merge, am trimis mesaj 9691 cu setari cu tot si imi zice ca serviciul este activat dar daca vreau sa intru pe net imi zice : Conectarea a esuat! Stiu ca luna trecuta din plictiseala am dat la setari la net si am dat la : resetare. Probabil de asta nu mai merge. Am un LG cookie kp501. Ma puteti ajuta? Trebuia sa completez ceva la setari sau ce sa fac? PLZ

1 răspuns:
| Annonymus333 a răspuns:

Buna! Si eu am o cartela Frog, si in fiecare luna dupa ce imi incarc trebuie sa-mi reactivez setarile de la net. Dai un mesaj gol la 9691.
Sper ca am fost de ajutor.