| NicollNikkyKv a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare pentru cei care au pagini de fb. cum sa fac sa am cat mai multe likes? Adica postez poze in fiecare zi, fac jocuri, concursuri si povesti.dar nu stiu cand dau pe niste pagini care au 480 de ex de likes si inuma de 2 zile au pagina. cum?
Funda

6 răspunsuri:
| WhiteFoxxy a răspuns:

Intra pe grupuri de publicitate, propune oferte de schimb de likes, pentru talking posteza poze cu @, intrebari, vs. Cand mai cresti fa pub reciproca cu alte pagini. Urmareste paginile mari si participa la jocurile/concursurile care au ca premiu publicitate.

| dReaml a răspuns:

Nu cred ca au strans 480 de like-uri in doar 2 zile decat daca le-au cumparat.
Dar cel mai usor ii atrangi facand jocuri zi de zi, da o nota fanului etc...
Ai mai putea sa-ti faci publicitate pe alte site-uriwinking.
Sper ca te-am ajutat. Succes cu pagina :*

| teoooGT1993 a răspuns:

Sterge fb-ul si cauta-ti un loc de munca ca toti oamenii.

| teoooGT1993 a răspuns:

Cauta-ti un loc de munca adevarat si apoi stam de vorba.

| AndreeaLoveDeea123 a răspuns:

Pai n-au cum sa fie create doar de 2 zile pagina.
Uite trei sfaturi :
1. Spune unei pagini sa fac publicitate la pagina, iar ea nu vrea ii spui ca ii aduci 5 like iar ea va face prin trei poze publicitate
Sfat: asigura-te ca pagina are like multe + activitate.
2. Varianta aceasta implora prieteni sa dea like la pagina. happy
3.Este un joc practicat de pagini mai mari numit,, elimina pagina''{ descrierea jocului este: Jucam elimina pagina iau primele 5 coduri } un exemplu:
Verifica sa vezi ca vei fi printre primele persoane care dau codul.
Sper ca am fost de ajutor!
Funda?

| ooObuffiOoo a răspuns:

Poi in primul rand fa-ti publicitate la pagina adica ia linkul cu pagina ta si trimiel tuturor prietenilor tai de pe facebook si spune-le sa dea like. Funda?