| BooBearForever a întrebat:

Hey! Cine are pagini pe care cauta admini? Sunt foarte de incredere si oricum ma puteti pune content! Dar as vrea doar pagini mai mari unde lumea sa fie activa pentru ca eu vreau sa fac jocuri,sa postez poze, sa postez povesti poate si concursuri etc... si lumea sa fie foarte activa!
Soo..cine vrea sa imi zicahappy

1 răspuns:
| Kukiii a răspuns:

Exact pe tine te cautam xD. Directioner nu? :X. Ce zici daca facem aman2 o pagina despre 1D, ma pricep la povesti si news. big grin. Daca vrei lasa-mi un mesaj big grin.