| 8mariastar a întrebat:

Am o pagina de facebook si vreau sa ii fac pubilcitate cine ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| betty678 a răspuns:

Draga mea! Am dat si eu like si am invitat toti prietenii mei. Sper ca te-am ajutat. Daca vrei pune-ma ca admina. Nu garantez ca intru des dar cand intru pun ceva poze si strang cateva likeuri.

| 8mariastar explică (pentru betty678):

Tu esti Betty Betyka?

| betty678 a răspuns (pentru 8mariastar):

DA. eu sunt

| 8mariastar explică (pentru betty678):

Vrei sa fii admina la pagina mea?

| betty678 a răspuns (pentru 8mariastar):

Da sunt deja pup!

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Daca vrei publicitate intra pe pagini mari cu lik-uri si comenteza acolo cu pagina ta si rogai sa dea like... daca nu da-mi pagina si ii dau eu un mass pe messenger.

| Grimmjow69 a răspuns:

Roaga prietenii sa distribuie pagina ta prietenilor lor...si tot asa.
Intra in grupuri care fac publicitate.

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Sunt Grupuri de schimb de like-uri. cauta pe facebook si vei gasi:*, din pacate momentan nu am nicio pagina maricica sa te ajut cu publicitatea deoarece mi-a fost furata