| GeneratorDeVise a întrebat:

Am o pagina pe facebook care are 43 like's. De ceva vreme caut admini si nu gasesc. Ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!
Cred ca mai intai ar trebui sa gasesti o metoda pentru ca pagina ta sa devina mai populara, adica sa aiba mai multe like-uri, pentru ca, in general admini cauta sa administreze pagini placute de cat mai multe persoane.
Despre ce este pagina ta? Sau cum se numeste?

| GeneratorDeVise explică (pentru anonim_4396):

Pagina se numeste: Girls change the world.

| GeneratorDeVise explică (pentru anonim_4396):

Pagina se numeste: Girls change the world.

| GeneratorDeVise explică (pentru anonim_4396):

Pagina e Girls change the world.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeneratorDeVise):

Este foarte interesant numele!
Ai putea sa faci propuneri pentru publicitate reciproca unor pagini cu mai multe like-uri.
Ai putea sa distribui adresa paginii tale tuturor prietenilor de pe facebook, asa va fi vazuta de cat mai multe persoane.
Sper sa ai succes cu pagina ta!

| Helen99 a răspuns:

Vreau eu sa devin adminaaaaaaaa!