| BOOBZen a întrebat:

Hei TPU, am o problema, deci am 3 prietene bune, una dintre ele este un pic prietena cu una din clasa, care aia avea deja cea mai buna prietena, dar, surpriza, aia s-a mutat, iar tipa aia mi-o tot ia pe amica mea, cum sa indepartez pe aia de langa prietena mea(intr-un fel mai delicat), plus ca si amica mea vrea sa scape de ea, dar aia nu renunta, plllllssss HELP, dau funda!

Răspuns Câştigător
| dianageo a răspuns:

Depinde.Daca intr-adevar nu vrea sa o lase in pace va trebuie sa ii spui verde-n fata sau in modul delicat roag-o frumos sa te lase in pace pe tine si prietene ta. Daca nu merge spune-i prietenei tale sa faca asta.Ea ar trebuie sa faca asta.Nu tu. Daca nu merge in niciun fel nu o mai bagati in seama pe respectiva prietena a prietenei tale. Fundita?

3 răspunsuri:
| Mirruna a răspuns:

De ce sa o indeparttezi? Vorbeste cu prietena ta si asigura-te ca secretele tale vor fi in siguranta. Scrie cumva pe prietena ta " Sunt a lu` Krissy "? Nu cred. So`...nu poti tine o pers. numai pentru tine happy.

P.S: Asta se numeste gelozie :p.

| Mirruna a răspuns:

Pai in cazu` asta da-i de inteles ca nu o placi. Nu ii acorda atentie, tratati-o cu indiferenta... etc. Sau Si mai bine ar fi sa ii spui cum sta treaba. Asa ar fi cel mai corect.

| BOOBZen explică:

Pai Mirruna, adevarul e ca ea m-a rugat so indepartez, plUs ca fata aia e ENERVANTA RAU, de aia trebuie so scot de langa ea