| KatieKatzzz a întrebat:

Hey! Am si eu o problema: stiti webs.com? Ei bine, mi-am facut un site, un timp a mers, iar acum imi zice ca acest site are probleme. Pe calculatorul unei prietene merge siteul respectiv, dar pe al meu nu. De ce?! Ce sa fac? Plllllssss help! big grin

1 răspuns:
| pacha a răspuns:

Buna, o problema ar putea fi Anti-Virusul tau daca acesta are o protectie Firewall este posibil sa blocheze conexiunea cu site-ul respectiv sau administratorii site-ului webs.com, iti recomand sa folosesti un mic programel de la o sursa sigura(Piriform) numit CCleaner si sa dai o curatare, acest program curata toate fisierele temporare care le stocheaza windowsul respectiv niste fisiere de la browser(Program cu care deschizi pagini web) care probabil ca blocheaza aceasta conexiune. Succes!