| denisuk12 a întrebat:

Am o problema la chat-u de pe facebook cand vreau sa caut un prieten nu imi apare casuta aia unde pot cauta.Ma puteti ajuta?
Dau fundahappy Multumesc!

2 răspunsuri:
| AlExFr3Sh a răspuns:

Dai si u refresh sau dai la cauta prieteni... sau la home sau. intra acolo pe pagina ta ca si mie mi se mai intampla dar cand. dau pe home sau acasa cum o fi acolo. imi arata. sper ca te-am ajutat. si mai e asa si din cauza vitezei netului..deci ai rabdare dar cel mai bine cand te loghezi sa stai pe prima pagina...
si daca nu apar persoanele la chat ai rabdare mi se intampla si astalaughing happy k sper ca te-am ajutat, funda?

| Martir a răspuns:

Dă-ţi delete la windows, sigur de la el e!