| Martinush a întrebat:

Am o problema cu contul de facebook. Atunci cand il deschid imi apare un lacat in casuta aceea unde se afla linkul si imi spune ca programul este criptat.NU pot vedea imaginile pe wall si nici sa vorbesc pe chat nu pot. Daca ma puteti ajuta.si aici, dar si pe adresa mea de email marioarajiboc@yahoo.com.:.sad. Dau funda happy. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xAke a răspuns:

Sunt 2 posibilitati :

1. Ai un virus care afecteaza internetul si nu este detectat de antivirus (in cazul asta e necesar un Windows Reinstall)

2. E doar browserul virusat (in cazul asta incearca sa folosesti alt browser sau reinstaleaza-ti browserul)

Sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns: