| Betyskumpik a întrebat:

am o problema mica mica. dupa cum bine stiti este ajunul craciunului, deci diseara vine mos craciun cu cadouri, dulciuri, etc. problema este ca nu mai am rabdare pana diseara. cu sa fac sa treaca timpul mai repede. fara idei de genul dormi sau joaca-te sau alte din astea. vreau sa stiu cum pot sa fac sa treaca timpul mai repede.
dau funda celui mai rapid si mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| alealexutza100000 a răspuns:

Pai incearca sa te uiti la un film cel mai tare de groaza sau invitati prietenii la tine. poti face decoratiuni de craciun fulgi globulete etc. sau daca esti fata pregateste fa-ti parul maciazate fa-ti unghiile alegeti hainele( la mine dureaza vreo 3 ore) stai pe fb stai cu fratele/sora daca ai ajut-o pe mama sa mai faca ce are de facut. de exemplu in loc sa spele ea pwejos fa-o tu sau multe altele. sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Poti sa te uiti la un film de Caciun, sunt o multime.
Sau o poti ajuta pe ama ta sa pregateasca mancarea, sa termine curatenia.
Daca esti si mai mic/a poti merge cu colinda, asa timpul va txrece foarte repedeee.
Succes!
Funda?

| Betyskumpik explică:

Mersi tuturor pentru raspunsuri

| zambeste25 a răspuns:

Stai pe calculator,mananca,gateste,fa curat,fa bradul,aranjeaza cadourile pentru. cei dragi, iesi afara, citeste, suna-ti prietenii, canta colinde ...succes