| Stoleru_Andrei_1975 a întrebat:

si Craciun fericit.Stiti cum a venit zilele trecute preotul cu Ajunul Craciunului? e asa e si de Boboteaza si a spus ca ma i-a si pe mine dar problema e ca nu stiu ce trebuie sa spun adica stiu ca vine ceva "In Iordan botezandu-te tu Doamne..." si de aici nu mai stiu
ajutati-ma va rog caci chiar vreau sa merg cu preotul si nu vreau sa ma fac de ras dau funda happy

1 răspuns:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

A trecut ceva timp de la intrebarea ta.Te mai intereseaza un raspuns?