| Nycolush a întrebat:

Am si eu nevoie de niste idei. Vara asta a fost una super plictisitoare si pana nu se termina vreau sa fac ceva iesit din comun. Ceva dem de tinut minte (in limita bunului simt, desigur). Deci, aveti vreo idee? Cam ce nebunii as putea face? rolling on the floor

2 răspunsuri:
| YourDeath a răspuns:

In limita bunului simt... apuca-te de trial bike, sau de skateboarding. SAAAAAAAAU ia-ti cel mai bun prieten si filmati videoclipuri tampite si incarcati-le pe YouTube laughing

| mykymykyutza a răspuns:

Sa te asezi pe trecerea de pietoni si sa incepi sa joci macao, te intrebi un om de pe strada, daca firea ta e amuzanta poti sa inventezi glume de exemplu: din pacate nu pot sa-ti dau acum exemplu caci trebuie sa-mi cumpar de la second hand