| ßąßiiiiiiii a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare, mai mult destinata fetelor deoarece este vorba de suvite. As vrea sa-mi fac cateva suvite roz cu fuxina sau albastre, dar nu stiu care ar merge mai bine deoarece eu am parul brunet si cred ca nu prea se vede dar totusi nu as vrea sa imi decolorez parul. A si inca ceva, dupa ce am aplicat acea nuanta roz pe par, este necesar sa astept un timp? Si trebuie sa ma spal pe cap cu sampon sau doar sa clatesc pun suvita cu apa? Multumesc, Fundita:***.

Răspuns Câştigător
| Bia379 a răspuns:

Hei! Eu spun sa alegi ce culoare crezi ca ti se potriveste si iti place mai mult. Amandoua vin bine pe parul negru, acum depinde de gustul fiecaruia. Din cate stiu eu, dupa ce ai aplicat fuxina, te poti spala. Ai grija insa ca nu e foarte recomandata pentru par. Si de timp... trebuie asteptat putin ca pigmentul sa intre in firul de par.
Mult succes si sa-ti iasa ce-ti doresti!

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Eu zic ca mai degraba roz, albastrul nu o sa distinga prea tare in brunet. Cand te faci citeste cu atentie instructinunile pe pe pachet. in Mod normal ar trebui sa te speli si cu sampon si cu balsam daca nu vrei tot parul...macar suvitele

| Zeflemitoarea a răspuns:

Şuviţe roz pe părul brunet se văd ORIBIL. Albastru e ok.

| Iubareatzãã a răspuns:

Iti recomand suitele albastre!happy

| SinfulDesire a răspuns:

Albastru merge fain cu negru

| YoMsG a răspuns:

Suvite galbene

| qEcstasy a răspuns:

La parul tau brunet eu iti recomand sa folosesti suvitele de culoare albastra deoarece se potrivesc de minune! .....Sunt sigura ca vei arata splendid.