| 6rimReaper a întrebat:

As vrea si eu sa-mi vopsesc cateva suvite roscate, dar am parul brunet si nu-mi iese culoarea bine.Are cineva vreo sugestie ce vopsea ar trebui sa-mi iau... Oricum nu vreau sa imi decolorez parul. Vreau o alta solutie

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, pe negru nu prinde nimic numai cu decolorare se poate din pacate.

| Lilia2621 a răspuns:

Pai poti sa il vobsesti intr-o culoare mai deschisa, sau sa iti decolorezi doar suvitile apoi sa le vobsesti in rosu, sau sa iti iai o vobsea rosie de calitate. Dar de ce zici ca nu iti iese culoarea bine? Daca vobseaua e buna iese si pe negru, ne mai vorbind de brunet...

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Încercă cu spray'uri cu toate că nu sunt permanente dar se vede bine culoarea roşie.

| 6rimReaper explică (pentru SuperNovaaaaa):

Stii cumva unde as putea gasi spray in Bucuresti?

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru 6rimReaper):

Păi prin mall thinking