| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care stau in Iasi. Ce locuri stiti de facut poze artistice in Iasi? In afara de Ciric sau Palas. fundita la cele mai multe

2 răspunsuri:
| GenesisXD a răspuns:

Buna, in primul rand Copou, apoi nu trebuie sa cauti locuri, pur si simplu conteaza ce doresti tu sa apara in pozele artistice, si in Piata Unirii este frumos: porumbeii, respectivele fantane.

| Rucky_Ruckssy_1992 a răspuns:

In Copou si Piata Unirii sunt locuri bune, dar in plus mai arata bine si in parcurile frumos amenanjate, daca te-am ajutat te rog sa imi spui.