| love10andra a întrebat:

Hei TPU.
Am si eu o problema.
Este vorba despre FACEBOOK.
Cand vreau sa daul LIKE la o poza, la o pagina imi apare asa:
You've been blocked from using this feature because you may have violated Facebook's Terms. Please review the Community Standards to learn what's acceptable to share on Facebook.

If you need help, please contact us.

De ce nu ma lasa sa mai dau la nimic like...cum sa fac sa mai pot da si daca nu pot, pana cand tine?

Răspuns Câştigător
| 拉维尼亚 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. Nu mai poti sa dai like pentru ca te-a blocat cineva. Tot ce poti sa faci este sa astepti, deblocarea se face de la sine dupa cateva zile sau o luna (la mine a durat o luna) sau daca pers care te-a blocat te deblocheaza

1 răspuns:
| Oana2525 a răspuns:

Pai ai incalcat ceva regula si te-au blocat pentru o perioada de timp. Nu e nici o problema iti va trece cat de curand.