| NeverKid a întrebat:

Hei TPUhappy Am si eu o problema legata de Facebook. Deci am incercat sa-mi adaug un loc de munca dar nu merge. Deci daca scriu de exemplu "fabrica" ar trebui sa-mi apara o lista cu posibilele joburi pe care le-as avea si nivelul ierarhic in acea institutie, insa nu-mi apare nici un lucru de acest gen. Stie cineva cum as putea proceda? big grin

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu mai da date din astea, nu pe o retea sociala, nu sti cine te gaseste, nu sti ce se poate intampla, e bine sa fi cat mai anonim (nu numar de telefon, nu adresa, nu unde te vei duce etc).
Datele personale nu trebuie sa ajunga pe o retea de socializare...

| NeverKid explică (pentru introduaicinumele):

Deci, eu nu lucrezbig grin. vroiam doar sa pun asa de plictiseala...de exemplu am mai avut "un job pe Facebook"..eram consumator la Coca- cola laughing..deci pur si simplu "joaca", nimic serios. Si faza cu datele personale le stiam, multumesc totusi de avertizare big grin

| introduaicinumele a răspuns (pentru NeverKid):

De ce n-ai zis asa laughing unii isi mai pun si sef la durex sau nsuh ce boss rolling on the floor
PS: nici mie nu vrea sa-mi puna job-ul acolo cred ca e o problema la serverele lor... unii nu mai pot sterge comentarii, cred ca se va rezolva in cateva zile happy

| NeverKid explică (pentru introduaicinumele):

Sef la Durex, Director Controlor la stabilizator de silicoane naturale, ren la Mos Craciun, actor la Redtube, x la Bubulina Gospodina, Boss de boss...si multe altele care sunt si mai stupidelaughing

| introduaicinumele a răspuns (pentru NeverKid):

Unele zici ca-s de cocalaribatting eyelashes

| cataleya a răspuns:

trebuie sa scrii numele fabrici la care lucrezi happy

| NeverKid explică (pentru cataleya):

Deci, asta-i si problemastraight face, scriu numele fabricii si totusi nu apare nimic, si fabica respectiva are pagina de facebook, deci nu inteleg care ar fi problema happy

| Ionut_Palcau_1991 a răspuns:

Cautama pe FB si iti spun, in cazul in care nu ai reusit!