| Josephina a întrebat:

Am un prieten in lista mea de facebook, care recent am vorbit cu el. Azi când am vrut sa îi scriu nu îmi mai apărea acel prieten. Ata înseamnă că m-a blocat?

Răspuns Câştigător
| SweetChildOAxls a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ceva asemanator. Imi aparea acea persoana in lista de prieteni dar nu ii puteam accesa profilul.
Daca poti sa il vezi, inseamna ca are el probleme cu Facebook-ul.
Daca te-a blocat, nu iti mai apare contul lui ca si activ sau macar existent.

| Josephina explică (pentru SweetChildOAxls):

Păi mie nu îmi apare acea persoană în listă. Pur şi simplu când sciu acolo numele îmi apare dar când dau să îi vizitez profilul îmi apare "Pagina solicitată de tine nu a fost găsită.
Este posibil să fi apăsat pe un link expirat sau să fi scris greşit adresa. Unele adrese Web sunt sensibile la literele mari şi mici."

| Josephina explică (pentru Josephina):

Scriu scuze

5 răspunsuri:
| Ciufu a răspuns:

Sau că te-a șters.

| Josephina explică (pentru Ciufu):

Nu cred. Adică îmi apărea. Dar eu nu pot sa intru nici pe profilul acelui prieten.

| ToaderAndrei a răspuns:

Cred ca tea blocat sau si-a bloca el facebooku se intmapla