| MaryElen a întrebat:

Cum pot sa incarc din nou un prieten din lista de facebook daca l-am blocat din greseala?

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

E simplu: intri in contul tau de facebook si in bara albastra de sus o sa-ti apara numele tau, acasa/home, setari/settings, niste alte chestii si la sfarsit o sageata albastra/un trinughi albastru. Faci click acolo, apoi iti apare o lista cu mai multe in coltul din dreapta, sus, al paginii. In lista aia gasesti si Setari/Settings, faci click si apoi in stanga paginii ar trebui sa-ti apara mai multe rubrici, printre care si blocare/blocked users, care are un cerc rosu cu o linie alba in interiorul lui, faci click pe rubrica asta si pe pagina o sa-ti apara toti utilizatorii pe care i-ai blocat si langa fiecare din ei o sa-ti apara optiunea deblocheaza/unblock. Dai click acolo, in dreptul persoanei pe care vrei s-o deblochezi si s-a rezolvat. Funda?

3 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Http://prntscr.com/2rbfoq du-te la setari si duta ca in poza

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Intri la setari, iar dupa dai la Blocare, si vei vedea ca iti vor aparea utilizatorii blocati. Iar acolo iti va aparea o casuta sau nu mai stiu exact ce unde trebuie sa debifezi pentru a debloca acea persoana.
Sper ca ti-am explicat destul de okey laughing daca nu poti sa ma intrebi ce nu ai inteles puppy dog eyes.

| Șeptichin_Vadim_1993 a răspuns:

Pentru inceput intra pe saitul http://faceboock.com pe urma pe panoul de sus unde scrie cauta personae scrii persoana care a fost stearsa Apoi apesi cauta. O gaseti si acolo va aparea aceasta persoana. Intri la el in profi si vei vedea pe panoul din stinga de sus butonul lucrul cu pretenii si vei apasa pe triungiul mic suriu. Va aparea o lista de optiuni. Alegi deblocheaza priete. Si vualea... prietenul este DEZBLOCAT!