| rusuraduconstantin a întrebat:

Am un server de MineCraft (din pacate Hamachi, sper sa-l fac prin Ip-direct, si ma cam plictisesc singur. Vrea cineva sa joace cu mine?
Serverul este bukkit! happy
Dati add la skipe:r.radu26
Mess( de preferat nu, dati plss pe Skipe ): radu.constantin10
(Am 13 ani)

9 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Caută persoane care să joace cu tine pe Chat-uri de socializare. Poate vei găsi pe cineva interesat.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 13 ani am jucat minecraft putin plictisitor dar merge.

| Caddy1609 a răspuns:

Eu as juca doar ca nu stiulaughing am vazut asa in mare parte zici ca e un joc de pe vremea lu bunicu dar unii spun ca e foarte interesant odata ce l inveti.

| Anonim9001 a răspuns:

Frate daca vrei sa faci server minecraft fara hamachi este foarte simplu daca ai nevoie de ajutor contacteaza-ma la id-ul de Yahoo: selaru.andrei95@yahoo.com

| rusuraduconstantin explică (pentru Anonim9001):

L-am facut fara hamachi (myserver-mc.zapto.org).Dar totusi multumesc!

| RIP a răspuns:

Si eu am 13 ani si eu vreau

| Bucel_Catalin_1985 a răspuns:

Skype Gamerulcata2

| Bucel_Catalin_1985 a răspuns:

Skype Gamerulcata2